KONST / Litografier / Grafiskt blad 15384148
nr 1538 4148
Anette Englund
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, "Ballerina". Signerad, numrerad 49/50. Giclee fine art. Bildmått: 27x36 cm, oramat löst blad, bladets mått: 39x50 cm
Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
måndag 1 maj 2023
kl 20:00:00